Lásku za klam

Autor: Lenka Daňová | 22.5.2013 o 20:34 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  72x

Modriny, rany, jazvy, chrasty...

Modriny, rany, jazvy, chrasty... Hánky zdraté do krvi, krvavé kolená, párkrát zlomení nos... MOJA SLÁVA!MOJA MOC! Ale moc nad čím? A sláva?! Ha, na nič. Nebude večná, a falošná už vôbec nie.
Ani teraz mi z nej nič nezostalo. Moje poranenia z ´´ boja´´, sú dôkazom čím som bol. Čím som bol ešte pred dvoma hodinami. Chalan síce zo slušnej rodiny, ale za ktorá sa hanbil a nedokázal ju vystáť. Chalan, ktorý sa nechal namotať na tie plytké keci, že všetko je na hovno tak načo sa snažiť! Chalan čo sníval o kabriolete, ale zadarmo, niekto kto chodil s odpadom spoločnosti rozbíjať tváre tým chytrejším. .. Proste človek bez budúcnosti, snov alebo vlastných názorov. Len robot. Robot v rukách ľudí, o ktorých si myslel, že sú jeho priateľmi...
A zrazu som padol na dno! Tak hlboko, že už aj mne to došlo. Keď sa niekde sám v kúte krčíte, zrazu vám všetko to správanie okolia príde smiešne, nepochopiteľné, odtrhnuté od reality. Baby s tvárou každej druhej a plytkými rečami, ktoré hneď ako sa otočíš zabudneš. Chalani, čo si myslia, že ak budú kašľať na školu a chľastať a fetovať za rohom, niečo viac. Popravde, nechápem ako som to nemohol nevidieť. Niečo tak hlúpe a nelogické. A ten výrok, že marihuana je neškodná! Kam sme sa to dostali?
Teraz keď už som na polceste k hrobu sa o mňa už nikto nezaujíma. Bol som zaujímavý len preto, že som mal na teniskách tri prúžky a cigaretu v ústach. Zaujímavý, možno ani to nie. Vlastne pre koho? Pre dvanásť opilcov a pár ľahkých spolužiačok. Kde je to o čom všetci písali, že priateľ sa o vás vždy zaujíma a postará?! Nemal som priateľov. Možno ani kamarátov. Smutné je, že mi to došlo až teraz.
Všetko čo sa mi zdalo tak skutočné a isté sa mi teraz vidí len ako klam, faloš a pretvárka. Len ustrašení ľudia , ktorí sa boja vlastného tieňu. Báli sa a tak sa povýšili nad druhými. A pritom im nesiahali ani po členky. A ani nesiahajú.
A takýto ľudia sú všade. A tí, ktorí by mi teraz pomohli som odohnal. Vymenil som ich lásku za klam...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan: Bol som zmierený s tým, že nevyhrám

Slovenský cyklista dokázal to, čo sa ešte nikdy nikomu nepodarilo.


Už ste čítali?